Manfred Huck GmbH
Manfred Huck GmbH
Varnostna mreža kupole strešnega okna (Art.-Nr. 17410-100 ) – Manfred Huck GmbH
Pošlji povpraševanje o izdelku
Mreža za strešno okno v skladu z DIN EN 1263-1 in DIN 795:2012, razred B
Ker lahko vedno znova pride do resnih poškodb zaradi pomanjkljive zaščite kupole strešnega okna, postaja mobilna varnostna različica vse bolj priljubljena pri izvajalcih del za zaščito ljudi med delom na strehi.
Med vzdrževalnimi deli ali zlasti med čiščenjem pozimi se kupole strešnih oken podcenjujejo kot potencialni vir nevarnosti, zato se žal vse pogosteje dogajajo smrtne nesreče pri delu.
Mreža je opremljena z verižno vrvjo za robove, zato je skupna debelina robov mreže približno 9 mm.
Pomembno! Mreža za kupolo strešnega okna mora biti večja od okvirja kupole strešnega okna, naprava za zaščito pred padcem in pritrditev pa mora biti primerna za eno osebo.
Sestavni deli:
a) mreža 2 x 2 m
b) ročaji
c) Preskusni navoj
Zaustavitvena naprava:
d) Trak 8,50 m
e) jeklena ročica, pocinkana
Za mrežo Huck domelight so na voljo naslednji preskusi:
a) Zaščita pred padcem v skladu s standardom DIN EN 1263-1
b) naprava za pritrditev v skladu s standardom DIN EN 795:2012, razred B
c) certifikat o ES-pregledu tipa ZP/B114/17 z oznako CE (identifikacijska številka preskusnega centra CE 0158)
Za naše mreže je značilna visoka kakovost in so 100-odstotno nestrupene. Zaradi posebnih impregnacij se lahko uporabljajo tako v zaprtih prostorih kot na prostem.
.
Več izdelkov na področju Zaščitne in varnostne mreže
Varnostna mreža transportnega traku (Art.-Nr. 200-020 )
Polipropilenska varnostna mreža, Ø 2,3 mm, velikost očesa 20 mm, s fiksnim končnim robom
Ustvarite mrežo po meri. Navedite dolžino in širino ter...