• ISO 9001:2015

GEDA GmbH

17.06.2024 01:06

Zabava, vadba in team building - GEDA na teku podjetja M-net v Augsburgu

za podjetje GEDA GmbH iz Asbach-Bäumenheima je na teku podjetij 2024 startalo 18 udeležencev Nemški proizvajalec gradbenih in industrijskih dvigal se je z 18 tekači udeležil 13. teka podjetij M-net.

16. maja 2024 je napočil čas in motivirani zaposleni so se podali na 5,3 km dolgo progo v Augsburgu.
Letošnji tek podjetij je bil popoln uspeh, k čemur pa ni pripomoglo le 12.000 tekačev, ki so se ga udeležili, temveč tudi nemoteno sodelovanje vseh sodelujočih. Že dolgo pred startom ob 19. uri so se na razstavišču v Augsburgu zbrali številni tekaški navdušenci. Med njimi je bilo tudi 18 zelo motiviranih štarterjev iz podjetja GEDA, pri katerih sta bila v ospredju veselje do športa in dober namen.
V začetnem rahlem dežju so udeleženci pogumno pretekli 5,3 km dolgo etapo in dali vse od sebe. Izčrpane, a zadovoljne ekipe so se po podelitvi nagrad veselile tega velikega dogodka. Ob odlični zabavi, dobrih pogovorih in odličnem vzdušju ob progi so bile edini minus boleče mišice naslednji dan.
Najhitrejši tekačici skupine GEDA sta bili Sarah Menge (172. mesto v 25,25 min) in Sina Schmidbaur (548. mesto v 28,18 min). Med moškimi sta bila najhitrejša Lukas Pickel (154. mesto v času 20,25 min) in Stefan Maurer (296. mesto v času 21,29 min). V mešani kategoriji je ekipa "Die jungen Wilden" zasedla 22. mesto.