Kategorije

ifm electronic GmbH

ifm electronic GmbH

  • ISO 9001 : 2015
  • ISO 14001:2015
  • EMAS :2020
  • ISO/IEC 27001

ifm electronic GmbH

  • ISO 9001 : 2015
  • ISO 14001:2015
  • EMAS :2020

22.04.2026 16:00

Senzor tlaka G1/2 za splakovanje s prikazovalnikom

Odgovori na oglas

Robustna merilna celica, vpogled v proces na kraju samem

Senzor tlaka G1/2 PF je vedno idealna izbira, kadar je treba neposredno v sistemu spremljati procese, ki vključujejo zelo viskozne ali abrazivne medije, ki se prenašajo po cevovodih pri natančno določenih in visokih tlakih.

Keramična merilna celica je izjemno robustna in lahko prenese tlačne konice. Vrtljiv zaslon omogoča takojšen vpogled v proces, napravo PF15 pa je mogoče konfigurirati na kraju samem s preverjenim upravljanjem s tremi gumbi.

Vsajeno, varno zaprto

Izplavna zasnova ne zagotavlja mrtvega prostora, na katerega bi se lahko prilepili mediji, kar učinkovito preprečuje zamašitev cevi. ifmov izjemno zanesljiv koncept tesnjenja zagotavlja, da tekoči mediji, kot so voda ali barve, ne morejo vstopiti v območje navoja procesnega priključka niti pod visokim tlakom. To preprečuje, da bi se mediji na tem območju usedali, se med procesom mešali z naslednjimi mediji ali povzročali onesnaženje.

Senzor tlaka PL kot alternativa brez zaslona

Za aplikacije s podobno zahtevnimi mediji, kjer na samem senzorju ni potreben prikaz ali nastavitev parametrov, so senzorji tlaka serije PL13 / PL15 primerna alternativa.

Zanesljivo merjenje, jasna komunikacija

  • Keramična merilna celica vzdrži zelo viskozne in abrazivne medije ter tlačne konice
  • Zaslon in upravljanje s tremi gumbi poenostavljata nadzor procesa na kraju samem
  • Neprekinjen prenos tlaka in temperature na eni sami merilni točki

Odgovori na oglas

Kategorija
Ponudbe

Država
Nemčija

Dodatne informacije